Прескокнете до главната содржина

Нов вебсајт за сопственици на мали бизниси

Комплетен онлајн пакет за дигитално присуство – содржи лична .link микро веб-страница, интуитивна платформа за блогирање, планирање на објави на социјални мрежи и автоматизирани електронски билтени. Наменето за потребите на сопствениците на мали бизниси.

Ти требаат повеќе детали? Закажи демо.

Годишен ПРО план

За сопственици на мали бизниси.

$59

годишно.

7 дена бесплатно

 • 1 .линк домен
 • 1 страница
 • NFC бизнис картичка
 • RSS
 • Инстаграм содржини
 • TikTok содржини
 • Неограничени линкови
 • Блог
 • Објавување на Инстаграм (30 објави месечно)
 • Прилагодувања
 • Дизајни
 • Основна аналитика
 • е-Билтен

Повеќе од 10,000 корисници користат Feedlink.

Сè за лична веб-страница

Провери подолу што сè вклучува годишниот план на Feedlink.

Алатка за блогирање

Започни блог на најлесен начин

Користи ја вградената алатка за блогирање за лесно управување и објавување на сите твои блог постови. Создаден за инфлуенсери, креатори на содржини и сопственици на мали бизниси за лесно да ја задржат својата публика.

 • Сподели блог пост на Инстаграм
 • Вклучи ги најновите објави на од блогот во е-билтенот
 • Прикажи го блок со најновите блог постови на почетната страница

Наскоро: Алатки со вештачка интелигенција доаѓаат наскоро

Алатка за закажување на Инстаграм

Алатка за објавување и закажување на Инстаграм

Закажете ги вашите објави и дозволете Feedlink автоматски да ги сподели на вашиот Инстаграм. Дополнително, откако ќе објавите објава на блог, ќе можете да ја споделите и на Инстаграм.

е-Билтен

Испрати е-билтен со твоите објави од TikTok и Instagram.

Билтенот за социјални медиуми е нов начин за собирање и испраќање на е-пошта со твоите најнови објави од TikTok и Instagram - сè е автоматизирано - од создавање до испраќање.

Ова значи дека системот ќе ги користи твоите најнови објави од Instagram и TikTok и автоматски ќе ги испрати до твоите претплатници стекнати преку е-маил формата на вашата Feedlink страна.

Најдоброто нешто е што се ажурира и испраќа секоја недела повторно автоматски. Вреди да се проба!?

Истражете ги билтените ↗

Дизајн

Започни со уникатен дизајн

Повеќе од 40 темплејти за брзо и лесно креирање на твојата нова вебстрана.

Дигитална визит-картичка со NFC

Твојата нова NFC бизнис картичка!

Никогаш повеќе нема да принташ визит-картичка. Новите NFC картички ќе ти овозможат да ги споделиш твоите контакти со само еден тап на телефонот. Направи го целиот твој бизнис дигитален.

* Вклучено во платени годишни планови.

Регистрирај се за Feedlink денес

Вашата нова лична веб-локација, блог и алатка за закажување на Инстаграм е на еден клик.

7 дена бесплатно

Наши корисници

 • 10.000+ корисници, сопственици на мали бизниси, агенции и креатори ширум светот.

 • Ја сакам услугата досега. Брзо е и изгледа добро.

  Дарвин Бонила, директор за маркетинг.

Дали имаш прашања?