Прескокнете до главната содржина

Линк во био веб-страница за сопственици на мали бизниси.

Напправете сопствен веб-сајт со сите ваши важни врски и објави од Instagram, TikTok и LinkedIn. Плус, креирајте блог и е-билтен за неколку секунди.

карактеристики за врска во био-страницата

Повеќе од 10,000 корисници користат Feedlink.

Што е Feedlink?

Повеќе од link-in-bio страна! Целосна алатка за веб-сајт за мали бизниси!

Feedlink го револуционизира начинот на кој малите бизниси го развиваат своето дигитално присуство - ги обединува сите клучни онлајн алатки, овозможувајќи на бизнисите брз старт со персонализиран .link домен, автоматизација на билтени, публикување на блог постови и објава на содржини на социјални медиуми.

линк во био страната

Како функционира Feedlink?

Автоматски генерира објави од твојот Instagram и TikTok и создава .link вебсајт со сите твои линкови на едно место.

Поврзете ја вашата врска во био-страницата со бесплатен домен .link

Сопствен .link домен

Стани сопственик на личен .link вебсајт.

Поседување на брендиран .link домен ти помага да се издвоиш од конкуренцијата и им олеснува на купувачите да ја најдат твојата веб-локација или страница на социјалните мрежи. Совршено за да го подобриш твоето онлајн присуство и да го покажеш твојот бренд со стил.

Прикажувајте објави на Инстаграм и ТикТок што може да се кликаат на вашата Линк во био-страница

Содржини од социјални медиуми

Покажете ги објавите на Instagram, LinkedIn и TikTok што може да се кликнат за неколку секунди.

Feedlink ги генерира сите ваши објави на LinkedIn, TikTok и Instagram и ви овозможува да ја означите секоја објава со прилагодена врска што води до поединечни целни страници на вашата веб-локација.

Секој пат кога ќе објавите нова објава на Instagram, LinkedIn или TikTok, таа ќе се прикажува на страницата како најнова објава на блог на врвот на доводот, со што ќе се подобри корисничкото искуство.

Алатка за блогирање

Сопствен блог

Најлесен начин да започнеш сопствен блог.

Блоговите на Feedlink се дизајнирани за сите кои сакаат да пишуваат подолги објави и да одржуваат свој блог на свој домен. Без разлика дали си бизнис или креатор на содржини, Feedlink е најлесниот начин да започнеш блог и да го споделиш со твојата публика преку објави на Инстаграм или преку автоматски билтен.

Алатка за закажување на Инстаграм

Алатка за објавување и закажување на Инстаграм

Закажете ги вашите објави и дозволете Feedlink автоматски да ги сподели на вашиот Инстаграм. Дополнително, откако ќе објавите објава на блог, ќе можете да ја споделите и на Инстаграм.

Дигитална визит-картичка со NFC

NFC бизнис картичка

Твојата нова дигитална бизнис картичка.

Нема повеќе принтање на визит картички.

Користи ја модерната NFC технологија и со еден клик сподели ги твоите контакт информации.

Бесплатно во годишни планови.

Дизајн

Започни со уникатен дизајн

Повеќе од 40 темплејти за брзо и лесно креирање на твојата нова вебстрана.

испратете билтен со вашите најнови објави на Инстаграм и ТикТок

Автоматизиран билтен

Испратете автоматски билтен со вашите објави на TikTok, Instagram и блогови.

Билтенот за социјални медиуми е нов начин за собирање и испраќање на е-пошта со твоите најнови објави од TikTok и Instagram - сè е автоматизирано - од создавање до испраќање.

Ова значи дека системот ќе ги користи твоите најнови објави од Instagram и TikTok и автоматски ќе ги испрати до твоите претплатници стекнати преку е-маил формата на вашата Feedlink страна.

Најдоброто нешто е што се ажурира и испраќа секоја недела повторно автоматски. Вреди да се проба!?

Истражете повеќе ↗

Десктоп верзија

Поголем приказ на твојот личен вебсајт? Нема проблем.

Измери го бројот на посети на твојот вебсајт и дознај го бројот на клиоков на секој блок или линк.

Распоред на работната површина

Анализирај

Напредна аналитика за перформансите на твојата Feedlink страница.

Измери го бројот на посети на твојот вебсајт и дознај го бројот на клиоков на секој блок или линк.

Напредна аналитика за врска во био-страницата

Повеќе карактеристики

Повеќе од link-in-bio.
Комплетна онлајн алатка за мали бизниси.

 • Стилови

  Користи различни стилови за уникатен дизајн.

 • Икони на социјални мрежи

  Бло со икони за социјалните медиуми и линкови до сите твои социјални профили.

 • Видео блок

  Прикажи блок со Vimeo или YouTube видеа.

 • Блок за емаил

  Собирај емаил адреси од твоите претплатници.

 • Позадини

  Промени ја бојата или сликата на позадината на вебсајтот.

 • Custom CSS

  Користи Custom CSS за да го прилагодиш изгледот на целата страница.

 • Дизајн теми

  Користи претходно дефинирани теми со цел брз и лесен дизајн.

 • Блок EmbedForms

  Креирај сопствени формулари со EmbedForms бесплатно.

 • Линк групи

  Направи групи од линкови и категории за полесна навигација.

 • Организација на линкови

  Автоматски закажи приказ на линкови.

 • Стилови на линкови

  Промени ги стиловите на линкови, додади слика, опис или икона.

 • Бесплатен SSL сертификат

  Сите ваши .link страници ќе имаат стандарден SSL сертификат кој е бесплатен.

Наши корисници

 • 10.000+ корисници, сопственици на мали бизниси, агенции и креатори ширум светот.

 • Ја сакам услугата досега. Брзо е и изгледа добро.

  Дарвин Бонила, директор за маркетинг.

Твојот нов целосен вебсајт. Регистрирај се денес.

.link домен за 1 година бесплатно. Обновувајте за 15$ секоја наредна година.

Ви треба поголем план? Разговарај со тимот за продажба.

 • Бесплатно

  Засекогаш бесплатен план.

  $0

  месечно

  Најави се бесплатно

  • 1 .линк домен
  • 1 страница
  • 0 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување на социјални мрежи (5 објави месечно)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Основна аналитика
  • е-Билтен,
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • ПРО

  За професионалци.

  $6

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 1 страница
  • 1 социјална мрежа
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување на Инстаграм (30 објави месечно)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • Бизнис

  За бизниси.

  $19

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 3 страници
  • 3 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување (60 објави)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • Агенција

  За поголеми агенции.

  $29

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 9 страници
  • 9 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување (150 објави)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање

Побарај го твојот .link домен и изгради комплетен вебсајт. Брзо и лесно.

Ти треба целосно веб решение за мал бизнис или едоставен вебсајт? Со Feedlink направи повеќе.

Дали имаш прашања?