Прескокнете до главната содржина
Линк во креатор на био-страница

Комплетна алатка Link In Bio за Instagram, TikTok и LinkedIn.

Најдобрата врска во био-страницата за целата ваша содржина.

Вашата нова приспособлива врска во био-страницата за да го искористите потенцијалот на вашата публика на Instagram или TikTok.

Бесплатен .link домен вклучен за првата година

Додајте врска во био-страницата на вашата биографија на TikTok или Instagram.

Што е врска во био-страницата од Feedlink?

Линк во био е прва мобилна веб-страница што можете да ја поврзете на вашите профили на Инстаграм и ТикТок со цел да ја направите вашата содржина да може да се клика - да ги доведе вашите следбеници директно до вашите производи, услуги или која било друга дестинација што ќе ја одберете. Тоа е повеќе од само врска; тоа е портал кој отвора бескрајни можности за ангажирање и продажба.

 • Парите назад

  Од прелистување до купување

  Трансформирајте ги вашите следбеници во лојални клиенти. Директен сообраќај од вашите платформи за социјални медиуми, како Instagram и TikTok, директно до вашите најважни дестинации - било да е тоа вашата веб-страница, онлајн продавница или најновиот блог. Секој клик нека биде потенцијална продажба.

 • Лична дигитална визит-картичка

  Сè на едно место

  Замислете ги сите ваши важни деловни врски и содржини собрани на едно место. Ова значи дека вашите клиенти можат лесно да ја најдат вашата онлајн продавница, социјалните медиуми, најновите зделки, видео кампањите или информациите за контакт без да се мачат да пребаруваат низ робусна веб-локација.

 • Лична дигитална визит-картичка

  Проширете ја вашата публика

  Проширете го вашиот досег на сите платформи. Истакнете ја вашата основна содржина, профилите на социјалните мрежи, па дури и вашето регистрирање на билтенот за да ги задржите вашите следбеници ангажирани каде и да сте. Зголемете ја вашата публика така што ќе го почувствувате вашето присуство насекаде.

Карактеристики на Feedlink

Што можете да направите со Линк во био?

Направете врска во био-страницата што навистина ја одразува личноста на вашиот бренд. Со Feedlink, имате слобода да дизајнирате страница која совршено се усогласува со вашиот естетски и бренд глас, правејќи го вашиот профил да се истакне.

Прикажувајте објави на Инстаграм и ТикТок што може да се кликаат на вашата Линк во био-страница

Вметнете доводи на социјалните мрежи

Автоматски прикажувајте ги содржините на социјалните мрежи

Автоматски синхронизирајте и прикажувајте ги најновите содржини на TikTok и Instagram на вашата врска во био-страницата. Оваа функција ја одржува вашата страница свежа и привлечна, прикажувајќи ги вашите најнови активности на социјалните мрежи без напор.

Поврзете ја вашата врска во био-страницата со бесплатен домен .link

Побарајте го вашиот сопствен домен .link

Имајте ја вашата врска во био доменот

Зголемете го вашето онлајн присуство со прилагоден домен .link. Поврзувањето на вашиот уникатен .link URL со вашата биографија го прави вашиот профил попрофесионален и незаборавен, подобрувајќи го дигиталниот идентитет на вашиот бренд.

Напредна аналитика за врска во био-страницата

Анализа

Измерете и анализирајте ангажман, кликови и прегледи.

Следете го и измерете го вашиот успех со детална аналитика. Feedlink обезбедува увид во кликовите на линкови и прегледи на страници, помагајќи ви да го разберете однесувањето на вашата публика и да ја усовршите вашата онлајн стратегија за максимално влијание.

блок за претплата на е-пошта

Колекција на е-пошта

Претворете ги следбениците во претплатници

Растете ја вашата мејлинг листа директно од вашата врска во био. Feedlink го олеснува интегрирањето на формуларот за пријавување за вашиот билтен, овозможувајќи ви да се поврзете со вашата публика и удобно да ја изградите вашата база на претплатници.

Дизајн

Започни со уникатен дизајн

Повеќе од 40 темплејти за брзо и лесно креирање на твојата нова вебстрана.

Повеќе карактеристики

Повеќе од link-in-bio.
Комплетна онлајн алатка за мали бизниси.

 • Стилови

  Користи различни стилови за уникатен дизајн.

 • Икони на социјални мрежи

  Бло со икони за социјалните медиуми и линкови до сите твои социјални профили.

 • Видео блок

  Прикажи блок со Vimeo или YouTube видеа.

 • Блок за емаил

  Собирај емаил адреси од твоите претплатници.

 • Позадини

  Промени ја бојата или сликата на позадината на вебсајтот.

 • Custom CSS

  Користи Custom CSS за да го прилагодиш изгледот на целата страница.

 • Дизајн теми

  Користи претходно дефинирани теми со цел брз и лесен дизајн.

 • Блок EmbedForms

  Креирај сопствени формулари со EmbedForms бесплатно.

 • Линк групи

  Направи групи од линкови и категории за полесна навигација.

 • Организација на линкови

  Автоматски закажи приказ на линкови.

 • Стилови на линкови

  Промени ги стиловите на линкови, додади слика, опис или икона.

 • Бесплатен SSL сертификат

  Сите ваши .link страници ќе имаат стандарден SSL сертификат кој е бесплатен.

Се-во-едно платформата Feedlink има се што им е потребно на вашите мали бизниси

Еве што добивате со секој поединечен план на Feedlink:

 • користете случаи за врска во био на социјалните медиуми

  Линк во био веб-страницата

  Комплетна врска во био веб-страницата со пресврт во социјалниот ангажман.

 • Примери на билтени за сопственици на мали бизниси

  е-Билтен

  Автоматски креирајте билтен со вашите најнови објави на социјалните мрежи.

 • Социјален блог

  Претворете ги објавите на LinkedIn во блогови, користете асистент за пишување со вештачка интелигенција и споделувајте блогови на социјалните медиуми.

 • Алатка за закажување и објавување на Инстаграм

  Распоред на Инстаграм

  Закажете и објавувајте објави на Инстаграм или објави на блог на повеќе локации.

 • листа на најдобрите NFC дигитални визит-картички

  NFC бизнис картичка

  Поврзете ја вашата дигитална визит-картичка со вашата веб-страница на Feedlink.

 • Чекори за користење на вештачката интелигенција за пишување објави на блогови

  Асистент за пишување со вештачка интелигенција

  Користете го помошникот за вештачка интелигенција за лесно да ги пишувате вашите блогови и титлови на Инстаграм.

Успешна приказна

„Фидлинк е неверојатен. Одлична услуга за клиенти. Ми се допаѓа како тие допираат до вас ако имате какви било грижи или прашања. Го сакам искуството на интерфејсот на нивната веб-страница. Многу лесен за користење и претплатата е многу буџетска. Ја препорачувам оваа врска во био веб-страницата! “

Прочитајте ја успешната приказна ↗

 

Џејмс Преглед Feedlink сведоштво

Твојот нов целосен вебсајт. Регистрирај се денес.

.link домен за 1 година бесплатно. Обновувајте за 15$ секоја наредна година.

Ви треба поголем план? Разговарај со тимот за продажба.

 • Бесплатно

  Засекогаш бесплатен план.

  $0

  месечно

  Најави се бесплатно

  • 1 .линк домен
  • 1 страница
  • 0 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување на социјални мрежи (5 објави месечно)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Основна аналитика
  • е-Билтен,
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • ПРО

  За професионалци.

  $6

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 1 страница
  • 1 социјална мрежа
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување на Инстаграм (30 објави месечно)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • Бизнис

  За бизниси.

  $19

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 3 страници
  • 3 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување (60 објави)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • Агенција

  За поголеми агенции.

  $29

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 9 страници
  • 9 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување (150 објави)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање

Најчесто поставувани прашања за врската во био-страниците

Дознајте ги сите детали или во случај да ви треба повеќе помош, кликнете на иконата доле десно за да разговарате со нашиот тим.

.

Побарај го твојот .link домен и изгради комплетен вебсајт. Брзо и лесно.

Ти треба целосно веб решение за мал бизнис или едоставен вебсајт? Со Feedlink направи повеќе.

Повеќе од 10,000 корисници користат Feedlink.