Прескокнете до главната содржина

Создадете блог на свој .link домен за неколку секунди.

Најлесен начин да започнете сопствен блог на сопствен .link домен со бесплатен SSL и хостинг. Потребно е нула техничко знаење.

Направете бесплатен блог на Feedlink

Повеќе од 10,000 корисници користат Feedlink.

Зошто ви треба блог?

Креирање на блог

Создадовме блогови за малите бизниси за да понудиме единствен, посветен простор што ја опфаќа целата нивна приказна, поедноставувајќи го споделувањето информации низ социјалните платформи.

 • Конфигуриран

  Претворете ги следбениците во претплатници.

  Претворете ги вашите следбеници на социјалните мрежи во лојални претплатници преку привлечна, ексклузивна содржина на вашиот блог

 • Лична дигитална визит-картичка

  Проширете ја вашата публика надвор од социјалните медиуми.

  Проширете го вашиот досег надвор од социјалните платформи со привлекување разновидна публика со оптимизирана за оптимизација, привлечна содржина на блог.

 • Лично

  Сите информации на еден линк

  Искористете ги придобивките од унифициран, посветен блог простор каде што можете лесно да ги споделувате вашите најнови деловни активности или вести со една сеопфатна врска.

Што можете да направите со Блоговите на Feedlink

Сè што ви треба за блог.

Бесплатна алатка за пишување ВИ за објавување на блог

Пишување со вештачка интелигенција

Напишете ги вашите објави на блог со помош на вештачка интелигенција за неколку секунди

Со еден клик и неколку клучни зборови, можете да го нахраните нашиот асистент за вештачка интелигенција за да ви помогне да пишувате без потреба да користите или да плаќате друга алатка за пишување со вештачка интелигенција.

Претворете ги објавите на LinkedIn во објави на блогови

Конвертор на LinkedIn во блог

Претворете ја објавата на LinkedIn во објава на блог

Оваа функција е неверојатна за повторна употреба на објавите на LinkedIn и проширување на нивниот дофат на вашиот сопствен блог. Работи автоматски и конвертира цели објави на блог вклучувајќи ги и сликите објавени во објавата на LinkedIn.

Испратете блог до претплатниците на е-пошта

Дистрибуција на е-пошта на блогови

Испраќајте е-пошта со објавите на вашиот блог.

Една алатка за дистрибуција на вашите објави на блогови. Објавете го и во исто време испратете го постот на блогот до вашите претплатници на е-пошта. Кул нели?

Алатка за закажување на Инстаграм

Објавувајте блог на Инстаграм, Билтен и Линк во Био

Раширете го зборот за вашата најнова објава на блог на различни канали. Од споделување на Инстаграм, во вашиот Билтен или како блок на вашата врска во вашата био-страница - можете да го направите СИТЕ на едно место.

Повеќе карактеристики

Повеќе од link-in-bio.
Комплетна онлајн алатка за мали бизниси.

 • Стилови

  Користи различни стилови за уникатен дизајн.

 • Икони на социјални мрежи

  Бло со икони за социјалните медиуми и линкови до сите твои социјални профили.

 • Видео блок

  Прикажи блок со Vimeo или YouTube видеа.

 • Блок за емаил

  Собирај емаил адреси од твоите претплатници.

 • Позадини

  Промени ја бојата или сликата на позадината на вебсајтот.

 • Custom CSS

  Користи Custom CSS за да го прилагодиш изгледот на целата страница.

 • Дизајн теми

  Користи претходно дефинирани теми со цел брз и лесен дизајн.

 • Блок EmbedForms

  Креирај сопствени формулари со EmbedForms бесплатно.

 • Линк групи

  Направи групи од линкови и категории за полесна навигација.

 • Организација на линкови

  Автоматски закажи приказ на линкови.

 • Стилови на линкови

  Промени ги стиловите на линкови, додади слика, опис или икона.

 • Бесплатен SSL сертификат

  Сите ваши .link страници ќе имаат стандарден SSL сертификат кој е бесплатен.

Се-во-едно платформата Feedlink има се што им е потребно на вашите мали бизниси

Еве што добивате со секој поединечен план на Feedlink:

 • користете случаи за врска во био на социјалните медиуми

  Линк во био веб-страницата

  Комплетна врска во био веб-страницата со пресврт во социјалниот ангажман.

 • Примери на билтени за сопственици на мали бизниси

  е-Билтен

  Автоматски креирајте билтен со вашите најнови објави на социјалните мрежи.

 • Социјален блог

  Претворете ги објавите на LinkedIn во блогови, користете асистент за пишување со вештачка интелигенција и споделувајте блогови на социјалните медиуми.

 • Алатка за закажување и објавување на Инстаграм

  Распоред на Инстаграм

  Закажете и објавувајте објави на Инстаграм или објави на блог на повеќе локации.

 • листа на најдобрите NFC дигитални визит-картички

  NFC бизнис картичка

  Поврзете ја вашата дигитална визит-картичка со вашата веб-страница на Feedlink.

 • Чекори за користење на вештачката интелигенција за пишување објави на блогови

  Асистент за пишување со вештачка интелигенција

  Користете го помошникот за вештачка интелигенција за лесно да ги пишувате вашите блогови и титлови на Инстаграм.

Твојот нов целосен вебсајт. Регистрирај се денес.

.link домен за 1 година бесплатно. Обновувајте за 15$ секоја наредна година.

Ви треба поголем план? Разговарај со тимот за продажба.

 • Бесплатно

  Засекогаш бесплатен план.

  $0

  месечно

  Најави се бесплатно

  • 1 .линк домен
  • 1 страница
  • 0 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување на социјални мрежи (5 објави месечно)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Основна аналитика
  • е-Билтен,
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • ПРО

  За професионалци.

  $6

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 1 страница
  • 1 социјална мрежа
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување на Инстаграм (30 објави месечно)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • Бизнис

  За бизниси.

  $19

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 3 страници
  • 3 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување (60 објави)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • Агенција

  За поголеми агенции.

  $29

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 9 страници
  • 9 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување (150 објави)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање

Најчесто поставувани прашања за започнување блог на Feedlink.

Прелистајте ги најчесто поставуваните прашања и ако ви требаат повеќе одговори, слободно разговарајте со нашата поддршка во живо.

.