Прескокнете до главната содржина
Заглавие Feedlink

Консолидирајте ги трошоците со врската сè-во-едно во веб-страницата на био

Сè што ви треба за да изградите комплетна веб-локација – прилагодена .врска, блогирање што е лесно за користење, распоред на објави на социјалните мрежи и автоматизирани билтени за социјалните медиуми, сето тоа приспособено за сопственици на мали бизниси.

Повеќе од 10,000 корисници користат Feedlink.

Направете бесплатен блог на Feedlink

Блог на Feedlink.

Најлесен начин да започнеш сопствен блог.

Блоговите на Feedlink се дизајнирани за сите кои сакаат да пишуваат подолги објави и да одржуваат свој блог на свој домен. Без разлика дали си бизнис или креатор на содржини, Feedlink е најлесниот начин да започнеш блог и да го споделиш со твојата публика преку објави на Инстаграм или преку автоматски билтен.

Истражете го блогирањето ↗

Поврзете ја вашата врска во био-страницата со бесплатен домен .link

.линк домен.

Социјална страница со свој .link домен.

Хостирањето на вашата страница на социјалните медиуми на домен од трета страна може да биде неверојатно ризично. Може да дојдете во ситуација кога третата страна ќе одлучи да ја отфрли вашата страница, нивниот домен да биде забранет или целосно да згасне. Сите овие проблеми може да ве остават без страница за врска во био и потенцијално да го оштетат вашиот бренд.

Регистрирајте го доменот на врската ↗

Линк во креатор на био-страница

Интеграции на TikTok и Instagram.

Поврзете се во Био страницата со објавите на TikTok и Instagram.

Feedlink има директна интеграција со TikTok и Instagram API и ќе ги синхронизира сите ваши најнови објави за да можете да ги означите со надворешни врски. Плус, системот може да препознае дали има врска во насловот на објавите и да ја означува автоматски, така што нема да треба да го правите тоа рачно. Кул нели?

Линк во био-страницата ↗

е-Билтен

Испрати е-билтен со твоите објави од TikTok и Instagram.

Билтенот за социјални медиуми е нов начин за собирање и испраќање на е-пошта со твоите најнови објави од TikTok и Instagram - сè е автоматизирано - од создавање до испраќање.

Ова значи дека системот ќе ги користи твоите најнови објави од Instagram и TikTok и автоматски ќе ги испрати до твоите претплатници стекнати преку е-маил формата на вашата Feedlink страна.

Најдоброто нешто е што се ажурира и испраќа секоја недела повторно автоматски. Вреди да се проба!?

Истражете ги билтените ↗

Дизајн

Започни со уникатен дизајн

Повеќе од 40 темплејти за брзо и лесно креирање на твојата нова вебстрана.

Анализа.

Добијте увид за прегледите на страниците, кликовите на линкови и објавувања.

Разбирањето колку добро функционираат врските во вашата био-страница е клучно за да го извлечете максимумот од вашето присуство на социјалните мрежи. Со врската во прегледите на био-страниците, можете да добиете детален увид за тоа кои линкови, видеа на TikTok или објави на Инстаграм добиваат најмногу кликови. Овие податоци може да се користат за информирање за идното создавање содржина и да ви помогнат да го извлечете максимумот од вашата врска во био-страницата.

Напредна аналитика за врска во био-страницата

Повеќе карактеристики

Повеќе од link-in-bio.
Комплетна онлајн алатка за мали бизниси.

 • Стилови

  Користи различни стилови за уникатен дизајн.

 • Икони на социјални мрежи

  Бло со икони за социјалните медиуми и линкови до сите твои социјални профили.

 • Видео блок

  Прикажи блок со Vimeo или YouTube видеа.

 • Блок за емаил

  Собирај емаил адреси од твоите претплатници.

 • Позадини

  Промени ја бојата или сликата на позадината на вебсајтот.

 • Custom CSS

  Користи Custom CSS за да го прилагодиш изгледот на целата страница.

 • Дизајн теми

  Користи претходно дефинирани теми со цел брз и лесен дизајн.

 • Блок EmbedForms

  Креирај сопствени формулари со EmbedForms бесплатно.

 • Линк групи

  Направи групи од линкови и категории за полесна навигација.

 • Организација на линкови

  Автоматски закажи приказ на линкови.

 • Стилови на линкови

  Промени ги стиловите на линкови, додади слика, опис или икона.

 • Бесплатен SSL сертификат

  Сите ваши .link страници ќе имаат стандарден SSL сертификат кој е бесплатен.

Се-во-едно платформата Feedlink има се што им е потребно на вашите мали бизниси

Еве што добивате со секој поединечен план на Feedlink:

 • користете случаи за врска во био на социјалните медиуми

  Линк во био веб-страницата

  Комплетна врска во био веб-страницата со пресврт во социјалниот ангажман.

 • Примери на билтени за сопственици на мали бизниси

  е-Билтен

  Автоматски креирајте билтен со вашите најнови објави на социјалните мрежи.

 • Социјален блог

  Претворете ги објавите на LinkedIn во блогови, користете асистент за пишување со вештачка интелигенција и споделувајте блогови на социјалните медиуми.

 • Алатка за закажување и објавување на Инстаграм

  Распоред на Инстаграм

  Закажете и објавувајте објави на Инстаграм или објави на блог на повеќе локации.

 • листа на најдобрите NFC дигитални визит-картички

  NFC бизнис картичка

  Поврзете ја вашата дигитална визит-картичка со вашата веб-страница на Feedlink.

 • Чекори за користење на вештачката интелигенција за пишување објави на блогови

  Асистент за пишување со вештачка интелигенција

  Користете го помошникот за вештачка интелигенција за лесно да ги пишувате вашите блогови и титлови на Инстаграм.

Успешна приказна

„Фидлинк е неверојатен. Одлична услуга за клиенти. Ми се допаѓа како тие допираат до вас ако имате какви било грижи или прашања. Го сакам искуството на интерфејсот на нивната веб-страница. Многу лесен за користење и претплатата е многу буџетска. Ја препорачувам оваа врска во био веб-страницата! “

Прочитајте ја успешната приказна ↗

 

Џејмс Преглед Feedlink сведоштво

Нов веб решение за мали бизниси

Комплетен онлајн пакет за дигитално присуство – содржи лична .link микро веб-страница, интуитивна платформа за блогирање, планирање на објави на социјални мрежи и автоматизирани електронски билтени. Наменето за потребите на сопствениците на мали бизниси.

Дали сте заинтересирани за месечни пакети? Повеќе детали подолу ↘

Годишен ПРО план

За сопственици на мали бизниси. Специјална понуда.

$59

годишно.

Купи сега ↗

 • 1 .линк домен
 • 1 страница
 • 1 социјална мрежа
 • RSS
 • Инстаграм содржини
 • Фид на компанијата LinkedIn
 • Неограничени линкови
 • Билтен
 • Блог
 • Инстаграм објави (30)
 • Прилагодувања
 • Дизајни
 • Основна аналитика

Твојот нов целосен вебсајт. Регистрирај се денес.

.link домен за 1 година бесплатно. Обновувајте за 15$ секоја наредна година.

Ви треба поголем план? Разговарај со тимот за продажба.

 • Бесплатно

  Засекогаш бесплатен план.

  $0

  месечно

  Најави се бесплатно

  • 1 .линк домен
  • 1 страница
  • 0 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување на социјални мрежи (5 објави месечно)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Основна аналитика
  • е-Билтен,
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • ПРО

  За професионалци.

  $6

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 1 страница
  • 1 социјална мрежа
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување на Инстаграм (30 објави месечно)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • Бизнис

  За бизниси.

  $19

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 3 страници
  • 3 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување (60 објави)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање
 • Агенција

  За поголеми агенции.

  $29

  месечно

  7 дена бесплатно

  • 1 .link домен *
  • 9 страници
  • 9 социјални сметки
  • Инстаграм содржини
  • TikTok содржини
  • Довод на LinkedIn
  • RSS
  • Неограничени линкови
  • Блог
  • Објавување (150 објави)
  • Прилагодувања
  • Дизајни
  • Напредна аналитика
  • е-Билтен
  • Пренасочување на линк
  • Параметри на UTM
  • Исклучи брендирање